💙💛 Відбудуємо Україну разом

Ремонт офіса під ключ по всій Україні

Нам довіряють ремонт офісу компанії зі списку Forbes

Реал Капітал Буд більше 15 років займається будівництвом офісів під ключ, ремонтом офісів під ключ та комплексним ремонтом офісів по всій Україні!

Будівництво офісу

Повний цикл робіт від проектно - кошторисної документації до фінішного оздоблення офісу під ключ

Ремонт офіса під ключ

Оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, перегородки, вентиляція, освітлення, кондиціювання та підлогові покриття

Елітний ремонт офісу

Використання високоякісних будівельних матеріалів, декоративних елементів та преміальних підлогових покриттів Tarkett
Офіційний договір
Підписуємо договір по ремонту офісу з поетапною оплатою, строками та штрафами за прострочення робіт та гарантіями
Досвід та географія
Понад 15 років ремонту офісів під ключ та комплексного ремонту в 11 регіонах України з провідними національними компаніями
Стандарти
Роботи та матеріали для ремонту офіса відповідно до стандартів ДБН та ДСТУ України. Ліцензія CC3 на виконання робіт по ремонту та будівництву
Офіс у Києві
Ми знаходимося за адресою Стратегічне шосе, 16, де ми можемо особисто обговорити питання, щодо ремонту або будівництва Вашого офісу
Свої люди
Штатні співробітники, які постійно виконують у нас роботи по комплексному ремонту офісів під ключ, а не підбираються під об'єкт
Оплата з ПДВ
Платник ПДВ 20% - ТОВ "Реал Капітал Буд". Код ЄДРПОУ: 42193225. Можемо приймати оплату за ремонт офіса будь - яким зручним для Вас способом
Ремонт у телефоні
Слідкуйте за процесом, оплатами, кошторисами, планами робіт, закупівлями та камерою. Вся інформація по ремонту офіса 24/7
Сертифікати
Підберемо матеріали та виконаємо за технологіями згідно з TAPA FSR, ISO, HASP або підлаштуємо ремонт офісу під потрібні стандарти компанії
Отримайте доступ до файлів Реал Капітал
Залиште номер та подивіться приклад кошторису, договору та ліцензію ТОВ "Реал Капітал Буд"
Ми не набридатимемо дзвінками та розсилками.
Центральний офіс Ерідон Тех
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки та газоблок, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
7 місяців
2100 м²
Київ
Школа Inventor School
Підлогові покриття (підготовка основи під укладку (нівелірка), поставка та монтаж підлогового покриття Tarkett)
2 місяці
2000 м²
Київ
АБК Kernel
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, освітлення, підлогові покриття, благоустрій)
5 місяців
2400 м²
Кропивницький
Житловий комплекс Skyline
Оздоблення місць загального користування на всіх поверхах, а також оздоблення ресепшену
5 місяців
2640 м²
Київ
Офіс Укрнафтобуріння
Генеральний підряд (Демонтаж, стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, меблі, окна, двері, СКД та СКС)
6 місяців
550 м²
Київ
Готель Noble
Комплекс робіт (Стяжка, перегородки, сантехніка, оздоблення, стелі та підлогові покриття)
7 місяців
1600 м²
Луцьк
Центральний офіс Ерідон
Комплекс робіт (Оздоблення та підготовка, поставка та монтаж підлогового покриття, а також повний комплекс робіт на 4 - ому поверсі будівлі)
4 місяці
3600 м²
Київ
Стоматологія Expir Dental
Генеральний підряд (Стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, СКС)
6 місяців
450 м²
Київ
Регіональні офіси Ерідон
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки, опалення, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
5 місяців на регіон
3600 м² + 20 000 м² (склади)
11 регіонів України

Команда компанії по ремонту офісів REAL

Більше 15 років практики у будівництві офісів, ремонті офісів під ключ, комплексному ремонті офісів та елітному ремонті офісів
Отримайте консультацію по Вашому об'єкту
Передзвонимо протягом 3 хвилин, а при необхідності, наші інженери зроблять виїзд на об'єкт для детального ознайомлення та консултації по ремонту чи будівництву

Інформація по ремонту офіса 24/7 з будь - якої точки світу

Всі файли в онлайні на Гугл Диску
Не потрібно шукати кошторис, графік робот, акти виконаних робіт, аванси та схеми по чатам, перепискам, почті. Все в одному місці на нашому великому хмарному сховищі. Вся інформація по будівництву або ремонту Вашого офісу в одному місці.
Telegram - бот з інформацією по ремонту
Бот прямо у Telegram з доступом до всієї інформації по ремонту офісу: плани робіт, відеокамери, кошториси, оплати, фото, акти та чат об'єкту.
Чат об'єкту для постійного зв'язку
Чат у Telegram, де інженера та виконроби на зв'язку майже цілодобово для вирішення оперативних питань, звітностей, фото та відео по ремонту, а також обговорення та прийняття рішень.
Едуард
Менеджер проектів
Від чого залежить вартість ремонту офісу за м2?
Одне з найпопуляріших питань, а скільки коштує ремонт за метр квадратний. І більшість компаній каже, наприклад, 400$/м², але чому це непредметно?
Ми робимо ремонт офісів під ключ більше 15 років, тому давно сформували для себе відповідь на питання про ціну ремонту офісу. Все залежить від того, що саме Ви хочете робити.
Ремонт офісу можна зробити, як за 100$/м², так і за 1000$/м². Все залежить від того, який спектр робіт ми плануємо зробити, які проектні рішення використати та які фінішні матеріали закласти.
Саме тому ми індивідуально розраховуємо вартість ремонту кожного офісу, щоб надати максимально правильну вартість ремонту офісу за м2, а також скласти повний кошторис, який буде збігатися з фактом.
Безкоштовний розрахунок кошторису
Кожний ремонт чи будівництво - це індівідуальний процес, саме тому ми завжди підходимо окремо до кожного об'єкту, щоб надати максимально розгорнутий кошторис, який буде збігатися с фактом
Партнери нашої будівельної компанії
Відгуки про Реал Капітал Буд
Noble
Засновник
Коли Віталій (Директор компанії REAL) зайшов на об'єкт, у нас зникли питання, бо їхня команда одразу давала відповіді та рішення. Об'єкт був не простий, багато інженерних рішень, багато тонкощів, це реконструкція. Але ми впоралися.
Ерідон Тех
Менеджер з будівництва
Мені набридли ці генеральні підрядники, які за першої складності уникають відповідальності. З REAL я можу навіть не стежити за процесом робіт, бо знаю, що ця команда сама вирішує проблеми.
UNB
Менеджер проекту
Робили з ними ремонт центрального офісу, головна вимога була якість, тому, хоч REAL був трохи дорожчим, ми вибрали їх. Працювали раніше з будівельними компаніями, але REAL – це інший рівень виконання робіт.
Expir Dental
Директор
Вже знали Віталія та компанію REAL, тому вирішили повністю віддати роботи. Думаю, що все вийшло значно краще і швидше, ніж могло бути з різними підрядниками. Могли зекономити пару %, але замість цього зробили без геморою.
Inventor School
Директор
Після першої зустрічі я зрозуміла, що компанія хоче не лише заробити, а й допомогти мені своїм досвідом. Ми зменшили кошториси майже вдвічі завдяки тому, що вибрали альтернативні матеріали від Tarkett.
Добробут
Керівник проекту
Наш генеральний підрядник не справлявся з обсягами, тому шукали компанію, яка б змогла зробити підлогові покриття в одній з клінік. Не помилилися, все було супер. Ще проектні знижки на покриття отримали.
Існує дуже багато компаній, які виконують ремонт офісів, але чомусь топові національні компанії довіряють будівництво та комплексний ремонт офісів саме будівельній компанії Реал Капітал Буд.
Будь - який ремонт, будь то ремонт офісу чи ремонт інших комерційних приміщень має у собі дуже багато нюансів, знати які можуть тільки люди, котрі роблять ремонти впродовж 10 і більше років.
Ми робимо ремонт офісів під ключ вже більше 15 років, саме тому топові компанії обирають нас. Звісно, є інші компанії, які виконують ремонти багато років.
Але так само як кількість років на результат ремонту офісу впливає те, наскільки добре будівельна компанія може побудувати процес. І ось в цьому будівельна компанія REAL - лідер!
Коли ми беремо ремонт офісу чи будівництво офісу, нашою ключовою задачею стає зняти весь геморої, який є у клієнта та виконати задачу.
І ось саме через це на ремонт чи будівництво офісу компанії обирають Реал Капітал Буд. Більшість будівельних компаній, які виконують ремонт офісу, не тільки не вирішують проблеми, а й приносять їх ще більше.
Команда нашої будівельної компанії виконує задачі та вирішує проблеми.

Комплексний ремонт, ремонт під ключ, капітальний ремонт офісу та будівництво офісу
Більшість невеликих компанії завжди віддають перевагу простому ремонту офіса під ключ, коли будівельна компанія виконує комплекс робіт, який приводить старе приміщення у комфортний для роботи формат.
Але досить часто великі компанії потребують комплексного або капітального ремонту офіса для вирішення потреб своєї компанії.
У будь - якому з випадків наша будівельна компанія може зробити весь комплекс необхідних робіт для ремонту офіса.

Як ми робимо ремонт офісу?
1. Кожний об‘єкт має свої особливості та потреби ремонту, саме тому до ремонту кожного офісу ми підходимо окремо. Перед початком робіт наші інженера зроблять виїзд на об‘єкт для розуміння потреб та нинішнього стану офісу.
2. Після розуміння нінишнього стану об‘єкту та потреб ремонту офісу ми складаємо повний кошторис, який має всю інформацію про роботи та матеріали, які необхідні для виконання задачі по ремонту.
Якщо у замовника є дизайн - проект або повний робочий проект - це дозволить скоротити час та виконати розрахунки без попереднього виїзду.
3. Після узгодження кошторису та вартості ремонту офіса ми фіксуємо все в офіційному договорі, де у Вас є всі гарантії та штрафи за порушення умов ремонту офісу.
4. Після підписання договору та отримання авансового платежу на ремонт офісу ми одразу починаємо роботи на об‘єкті.

Ремонт офісу під ключ
Багато будівельних компаній використовують саме це формулювання для описання ремонту офісу, але, як правило, ці будівельні компанії не можуть виконати, навіть, половину комплексного ремонту.
Часто ремонтом офісу під ключ люди називають оздоблювальні роботи, але це не так. На всіх об‘єктах ми виконуємо комплексний обсяг робіт, у який входить:
- Оздоблення
- Сантехніка
- Електрика
- СКС
- Стелі
- Перегородки
- Вентиляція
- Освітлення
- Кондиціювання
- Підлогові покриття
Саме такий комплекс робіт можна назвати ремонтом під ключ і саме цей комплекс робіт може виконати компанія REAL.

Як формується вартість ремонту офісу, вартість оздоблення офісу або вартість будівництва офісу?
Вартість ремонту офісу за м2 дуже сильно залежить від проектних рішень та фінішних матеріалів ремонту. Саме ці елементи вносять максимальні коректировки в розрахунок вартості ремонту офісу.
Працюючи з будівельною компанією Реал Капітал Буд у Вас є додаткові переваги у закупівлі матеріалів.
Компанія REAL - партнер багатьох виробників, а також офіційний контрактор підлогових покриттів Tarkett, саме тому при роботі з нами Ви отримуєте додаткові проектні знижки на ремонт офісу.

Щоб почати працювати з нашою компанією достатньо залишити заявку або зателефонувати і почати процес безкоштовного розрахунку кошторису або складання проектно - кошторисної документації.