Школа Inventor School у Києві
Inventor School — школа повного дня на Осокорках. Це школа для учнів 1—12 класів, у якій діти проводять весь день: відвідують заняття, харчуються, виконують домашні завдання, займаються спортом, ходять на факультативи i спілкуються зі своїми тьюторами
З самого початку Inventor School прагнули створити навчальну екосистему, яка складалась би з різних форматів та керувалася єдиною ідеологією: надавати сучасну освіту і максимум корисних навичок, що допоможуть нашим учням реалізуватися в будь-якій сфері та стати щасливими дорослими.
Надавати сучасну освіту і максимум корисних навичок, що допоможуть нашим учням реалізуватися у будь-якій сфері й стати щасливими дорослими.
Inventor School не вірить в зубріння та знання, відірвані від життя. Натомість Inventor вірить в навчання через практику, комунікацію, експерименти, дискусії та власні проєкти.
Підлогові покриття
У школі Inventor School ми займались саме поставкою та укладанням підлогових покриттів. Були використані колекції лінолеуму та коврової плитки виробника підлогових покриттів Tarkett.
2 місяці
За 2 місяці були проведені всі підготовчі роботи, а також укладене підлогове покриття на площі більше 2000 м2
2000 м2
На всій площі у 2000 м2 було укладено підлогове покриття Tarkett. Були використані різні колекції лінолеуму та коврової плитки для реалізації дизайну.
Підлогові покриття
Повний комплекс робіт з поставки та укладки підлогового покриття Tarkett, а також всі необхідні підготовчі роботи були виконані компанією Реал Капітал Буд
Центральний офіс Ерідон Тех
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки та газоблок, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
7 місяців
2100 м²
Київ
Школа Inventor School
Підлогові покриття (підготовка основи під укладку (нівелірка), поставка та монтаж підлогового покриття Tarkett)
2 місяці
2000 м²
Київ
АБК Kernel
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, освітлення, підлогові покриття, благоустрій)
5 місяців
2400 м²
Кропивницький
Житловий комплекс Skyline
Оздоблення місць загального користування на всіх поверхах, а також оздоблення ресепшену
5 місяців
2640 м²
Київ
Офіс Укрнафтобуріння
Генеральний підряд (Демонтаж, стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, меблі, окна, двері, СКД та СКС)
6 місяців
550 м²
Київ
Готель Noble
Комплекс робіт (Стяжка, перегородки, сантехніка, оздоблення, стелі та підлогові покриття)
7 місяців
1600 м²
Луцьк
Центральний офіс Ерідон
Комплекс робіт (Оздоблення та підготовка, поставка та монтаж підлогового покриття, а також повний комплекс робіт на 4 - ому поверсі будівлі)
4 місяці
3600 м²
Київ
Стоматологія Expir Dental
Генеральний підряд (Стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, СКС)
6 місяців
450 м²
Київ
Регіональні офіси Ерідон
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки, опалення, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
5 місяців на регіон
3600 м² + 20 000 м² (склади)
11 регіонів України
Команда будівельної компанії REAL
Більше 15 років практики у будівництві та ремонті офісів, готелів, ресторанів, клінік, школ, промислових приміщень та складів
Отримайте консультацію по Вашому об'єкту
Передзвонимо протягом 3 хвилин, а при необхідності, наші інженери зроблять виїзд на об'єкт для детального ознайомлення та консултації по ремонту чи будівництву