💙💛 Відбудуємо Україну разом

Ремонт клінік та лікарень по всій Україні

Нам довіряють ремонт та будівництво компанії зі списку Forbes

Реал Капітал Буд більше 15 років займається ремонтом та будівництвом, у тому числі ремонтом клінік, будівництвом клінік та комплексним оздобленням клінік

Будівництво клініки

Повний цикл робіт від проектно - кошторисної документації до фінішного оздоблення клініки під ключ

Ремонт клінік під ключ

Оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, перегородки, вентиляція, освітлення, кондиціювання та підлогові покриття

Підлогові покриття

Спеціалізовані підлогові покриття Tarkett для клініки з сертифікатами відповідності та европейскими стандартами якості
Офіційний договір
Підписуємо договір по ремонту клініки з поетапною оплатою, строками та штрафами за прострочення робіт та гарантіями
Досвід та географія
Понад 15 років ремонту, будівництва комплексного ремонту в 11 регіонах України з провідними національними компаніями
Стандарти
Роботи та матеріали для ремонту клінік відповідно до стандартів ДБН та ДСТУ України. Ліцензія CC3 на виконання робіт по ремонту та будівництву
Офіс у Києві
Ми знаходимося за адресою Стратегічне шосе, 16, де ми можемо особисто обговорити питання, щодо ремонту або будівництва Вашої клініки
Свої люди
Штатні співробітники, які постійно виконують у нас роботи по комплексному ремонту клінік під ключ, а не підбираються під об'єкт
Оплата з ПДВ
Платник ПДВ 20% - ТОВ "Реал Капітал Буд". Код ЄДРПОУ: 42193225. Можемо приймати оплату за ремонт клініки будь - яким зручним для Вас способом
Ремонт у телефоні
Слідкуйте за процесом, оплатами, кошторисами, планами робіт, закупівлями та камерою. Вся інформація по ремонту клініки 24/7
Сертифікати
Підберемо матеріали та виконаємо за технологіями згідно з TAPA FSR, ISO, HASP або підлаштуємо ремонт клініки під потрібні стандарти компанії
Отримайте доступ до файлів Реал Капітал
Залиште номер та подивіться приклад кошторису, договору та ліцензію ТОВ "Реал Капітал Буд"
Ми не набридатимемо дзвінками та розсилками.
Центральний офіс Ерідон Тех
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки та газоблок, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
7 місяців
2100 м²
Київ
Школа Inventor School
Підлогові покриття (підготовка основи під укладку (нівелірка), поставка та монтаж підлогового покриття Tarkett)
2 місяці
2000 м²
Київ
АБК Kernel
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, освітлення, підлогові покриття, благоустрій)
5 місяців
2400 м²
Кропивницький
Житловий комплекс Skyline
Оздоблення місць загального користування на всіх поверхах, а також оздоблення ресепшену
5 місяців
2640 м²
Київ
Офіс Укрнафтобуріння
Генеральний підряд (Демонтаж, стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, меблі, окна, двері, СКД та СКС)
6 місяців
550 м²
Київ
Готель Noble
Комплекс робіт (Стяжка, перегородки, сантехніка, оздоблення, стелі та підлогові покриття)
7 місяців
1600 м²
Луцьк
Центральний офіс Ерідон
Комплекс робіт (Оздоблення та підготовка, поставка та монтаж підлогового покриття, а також повний комплекс робіт на 4 - ому поверсі будівлі)
4 місяці
3600 м²
Київ
Стоматологія Expir Dental
Генеральний підряд (Стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, СКС)
6 місяців
450 м²
Київ
Регіональні офіси Ерідон
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки, опалення, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
5 місяців на регіон
3600 м² + 20 000 м² (склади)
11 регіонів України

Команда компанії з ремонту клінік REAL

Більше 15 років практики у будівництві клінік, ремонті клінік під ключ, комплексному ремонті клінік та укладанні підлогових покриттів
Отримайте консультацію по Вашому об'єкту
Передзвонимо протягом 3 хвилин, а при необхідності, наші інженери зроблять виїзд на об'єкт для детального ознайомлення та консултації по ремонту чи будівництву

Інформація по ремонту клінік 24/7 з будь - якої точки світу

Всі файли в онлайні на Гугл Диску
Не потрібно шукати кошторис, графік робот, акти виконаних робіт, аванси та схеми по чатам, перепискам, почті. Все в одному місці на нашому великому хмарному сховищі. Вся інформація по будівництву або ремонту Вашої клініки в одному місці.
Telegram - бот з інформацією по ремонту
Бот прямо у Telegram з доступом до всієї інформації по ремонту клініки: плани робіт, відеокамери, кошториси, оплати, фото, акти та чат об'єкту.
Чат об'єкту для постійного зв'язку
Чат у Telegram, де інженера та виконроби на зв'язку майже цілодобово для вирішення оперативних питань, звітностей, фото та відео по ремонту, а також обговорення та прийняття рішень.
Едуард
Менеджер проектів

Від чого залежить вартість ремонту клініки за м2?

Одне з найпопуляріших питань, а скільки коштує ремонт за метр квадратний. І більшість компаній каже, наприклад, 400$/м², але чому це непредметно?
Ми робимо ремонт під ключ більше 15 років, тому давно сформували для себе відповідь на питання про ціну ремонту клініки. Все залежить від того, що саме Ви хочете робити.
Ремонт клініки можна зробити, як за 100$/м², так і за 1000$/м². Все залежить від того, який спектр робіт ми плануємо зробити, які проектні рішення використати та які фінішні матеріали закласти.
Саме тому ми індивідуально розраховуємо вартість ремонту кожної клініки, щоб надати максимально правильну вартість ремонту клініки за м2, а також скласти повний кошторис, який буде збігатися з фактом.
Безкоштовний розрахунок кошторису
Кожний ремонт чи будівництво - це індівідуальний процес, саме тому ми завжди підходимо окремо до кожного об'єкту, щоб надати максимально розгорнутий кошторис, який буде збігатися с фактом
Партнери нашої будівельної компанії
Відгуки про Реал Капітал Буд
Noble
Засновник
Коли Віталій (Директор компанії REAL) зайшов на об'єкт, у нас зникли питання, бо їхня команда одразу давала відповіді та рішення. Об'єкт був не простий, багато інженерних рішень, багато тонкощів, це реконструкція. Але ми впоралися.
Ерідон Тех
Менеджер з будівництва
Мені набридли ці генеральні підрядники, які за першої складності уникають відповідальності. З REAL я можу навіть не стежити за процесом робіт, бо знаю, що ця команда сама вирішує проблеми.
UNB
Менеджер проекту
Робили з ними ремонт центрального офісу, головна вимога була якість, тому, хоч REAL був трохи дорожчим, ми вибрали їх. Працювали раніше з будівельними компаніями, але REAL – це інший рівень виконання робіт.
Expir Dental
Директор
Вже знали Віталія та компанію REAL, тому вирішили повністю віддати роботи. Думаю, що все вийшло значно краще і швидше, ніж могло бути з різними підрядниками. Могли зекономити пару %, але замість цього зробили без геморою.
Inventor School
Директор
Після першої зустрічі я зрозуміла, що компанія хоче не лише заробити, а й допомогти мені своїм досвідом. Ми зменшили кошториси майже вдвічі завдяки тому, що вибрали альтернативні матеріали від Tarkett.
Добробут
Керівник проекту
Наш генеральний підрядник не справлявся з обсягами, тому шукали компанію, яка б змогла зробити підлогові покриття в одній з клінік. Не помилилися, все було супер. Ще проектні знижки на покриття отримали.
Існує дуже багато компаній, які виконують ремонт клінік, але чомусь топові національні компанії довіряють будівництво та комплексний ремонт саме будівельній компанії Реал Капітал Буд.
Будь - який ремонт, будь то ремонт клініки чи ремонт інших комерційних приміщень має у собі дуже багато нюансів, знати які можуть тільки люди, котрі роблять ремонти впродовж 10 і більше років.
Ми робимо ремонт вже більше 15 років, саме тому топові компанії обирають нас. Звісно, є інші компанії, які виконують ремонти багато років.
Але так само як кількість років, на результат ремонту клініки впливає те, наскільки добре будівельна компанія може побудувати процес. І ось в цьому будівельна компанія REAL - лідер!
Коли ми беремо ремонт клініки чи будівництво клініки, нашою ключовою задачею стає зняти весь геморої, який є у клієнта та виконати задачу.
І ось саме через це на ремонт чи будівництво клініки компанії обирають Реал Капітал Буд. Більшість будівельних компаній, які виконують ремонт клініки, не тільки не вирішують проблеми, а й приносять їх ще більше.
Команда нашої будівельної компанії виконує задачі та вирішує проблеми.

Комплексний ремонт, ремонт під ключ, капітальний ремонт клініки та будівництво клініки
Більшість невеликих компанії завжди віддають перевагу простому ремонту клінік під ключ, коли будівельна компанія виконує комплекс робіт, який приводить старе приміщення у комфортний для роботи формат.
Але досить часто великі компанії потребують комплексного або капітального ремонту клінік для вирішення потреб своїх медичних центрів.
У будь - якому з випадків наша будівельна компанія може зробити весь комплекс необхідних робіт для ремонту клінік.

Як ми робимо ремонт клінік?
1. Кожний об‘єкт має свої особливості та потреби ремонту, саме тому до ремонту кожної клініки ми підходимо окремо. Перед початком робіт наші інженера зроблять виїзд на об‘єкт для розуміння потреб та нинішнього стану.
2. Після розуміння нінишнього стану об‘єкту та потреб ремонту клініки ми складаємо повний кошторис, який має всю інформацію про роботи та матеріали, які необхідні для виконання задачі по ремонту.
Якщо у замовника є дизайн - проект або повний робочий проект - це дозволить скоротити час та виконати розрахунки без попереднього виїзду.
3. Після узгодження кошторису та вартості ремонту клініки, ми фіксуємо все в офіційному договорі, де у Вас є всі гарантії та штрафи за порушення умов ремонту клініки
4. Після підписання договору та отримання авансового платежу на ремонт клініки ми одразу починаємо роботи на об‘єкті

Ремонт клініки під ключ
Багато будівельних компаній використовують саме це формулювання для описання ремонту клініки, але, як правило, ці будівельні компанії не можуть виконати, навіть, половину комплексного ремонту.
Часто ремонтом клініки під ключ люди називають оздоблювальні роботи, але це не так. На всіх об‘єктах ми виконуємо комплексний обсяг робіт, у який входить:
- Оздоблення
- Сантехніка
- Електрика
- СКС
- Стелі
- Перегородки
- Вентиляція
- Освітлення
- Кондиціювання
- Підлогові покриття
Саме такий комплекс робіт можна назвати ремонтом під ключ і саме цей комплекс робіт може виконати компанія REAL.

Як формується вартість ремонту клініки, вартість оздоблення клініки або вартість будівництва клініки?
Вартість ремонту клініки за м2 дуже сильно залежить від проектних рішень та фінішних матеріалів ремонту. Саме ці елементи вносять максимальні коректировки в розрахунок вартості ремонту клініки.
Працюючи з будівельною компанією Реал Капітал Буд у Вас є додаткові переваги у закупівлі матеріалів.
Компанія REAL - партнер багатьох виробників, а також офіційний контрактор підлогових покриттів Tarkett, саме тому при роботі з нами Ви отримуєте додаткові проектні знижки на ремонт клініки.

Щоб почати працювати з нашою компанією достатньо залишити заявку або зателефонувати і почати процес безкоштовного розрахунку кошторису або складання проектно - кошторисної документації.