💙💛 Відбудуємо Україну разом

Ремонт промислових приміщень

Нам довіряють ремонт та будівництво компанії зі списку Forbes

Реал Капітал Буд більше 15 років займається ремонтом та будівництвом, у тому числі ремонтом промислових приміщень, а також будівництвом та реконструкцією промислових приміщень

Будівництво промислових приміщень

Повний цикл робіт від проектно - кошторисної документації до фінішного оздоблення приміщень під ключ

Ремонт промислових приміщень

Оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, перегородки, вентиляція, освітлення, кондиціювання та підлогові покриття

Реконструкція промислових приміщень

Реконструкція промислових приміщень. Компанія REAL закриває полний цикл будівельних робіт, від документації до оздоблення
Офіційний договір
Підписуємо договір по ремонту промислового приміщення з поетапною оплатою, строками та штрафами за прострочення робіт та гарантіями
Досвід та географія
Понад 15 років ремонту, будівництва та комплексного ремонту в 11 регіонах України з провідними національними компаніями
Стандарти
Роботи та матеріали для реконструкції промислового приміщення відповідно до стандартів ДБН та ДСТУ України. Ліцензія CC3 на виконання робіт по будівництву
Офіс у Києві
Ми знаходимося за адресою Стратегічне шосе, 16, де ми можемо особисто обговорити питання, щодо ремонту або будівництва Вашого промислового приміщення
Свої люди
Штатні співробітники, які постійно виконують у нас роботи по комплексному будівництву промислових приміщень під ключ, а не підбираються під об'єкт
Оплата з ПДВ
Платник ПДВ 20% - ТОВ "Реал Капітал Буд". Код ЄДРПОУ: 42193225. Можемо приймати оплату за реконструкцію промислових приміщень будь - яким зручним для Вас способом
Ремонт у телефоні
Слідкуйте за процесом, оплатами, кошторисами, планами робіт, закупівлями та камерою. Вся інформація по ремонту приміщення 24/7
Сертифікати
Підберемо матеріали та виконаємо за технологіями згідно з TAPA FSR, ISO, HASP або підлаштуємо будівництво промислового приміщення під потрібні стандарти
Отримайте доступ до файлів Реал Капітал
Залиште номер та подивіться приклад кошторису, договору та ліцензію ТОВ "Реал Капітал Буд"
Ми не набридатимемо дзвінками та розсилками.
Центральний офіс Ерідон Тех
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки та газоблок, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
7 місяців
2100 м²
Київ
Школа Inventor School
Підлогові покриття (підготовка основи під укладку (нівелірка), поставка та монтаж підлогового покриття Tarkett)
2 місяці
2000 м²
Київ
АБК Kernel
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, освітлення, підлогові покриття, благоустрій)
5 місяців
2400 м²
Кропивницький
Житловий комплекс Skyline
Оздоблення місць загального користування на всіх поверхах, а також оздоблення ресепшену
5 місяців
2640 м²
Київ
Офіс Укрнафтобуріння
Генеральний підряд (Демонтаж, стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, меблі, окна, двері, СКД та СКС)
6 місяців
550 м²
Київ
Готель Noble
Комплекс робіт (Стяжка, перегородки, сантехніка, оздоблення, стелі та підлогові покриття)
7 місяців
1600 м²
Луцьк
Центральний офіс Ерідон
Комплекс робіт (Оздоблення та підготовка, поставка та монтаж підлогового покриття, а також повний комплекс робіт на 4 - ому поверсі будівлі)
4 місяці
3600 м²
Київ
Стоматологія Expir Dental
Генеральний підряд (Стяжка, ГК - конструкції, стелі, вентиляція, електрика, кондиціювання, сантехніка, опалення, СКС)
6 місяців
450 м²
Київ
Регіональні офіси Ерідон
Комплекс робіт (оздоблення, сантехніка, електрика, СКС, стелі, ГК - перегородки, опалення, вентиляція, освітлення, кондиціювання, підлогові покриття)
5 місяців на регіон
3600 м² + 20 000 м² (склади)
11 регіонів України

Команда компанії з ремонту пром. приміщень

Більше 15 років практики у будівництві промислових приміщень, ремонті пром. приміщень під ключ, комплексному ремонті та реконструкції пром. приміщень
Отримайте консультацію по Вашому об'єкту
Передзвонимо протягом 3 хвилин, а при необхідності, наші інженери зроблять виїзд на об'єкт для детального ознайомлення та консултації по ремонту чи будівництву

Інформація по ремонту та будівництву промислового приміщення 24/7 з будь - якої точки світу

Всі файли в онлайні на Гугл Диску
Не потрібно шукати кошторис, графік робот, акти виконаних робіт, аванси та схеми по чатам, перепискам, почті. Все в одному місці на нашому великому хмарному сховищі. Вся інформація по будівництву або ремонту Вашого промислового приміщення в одному місці.
Telegram - бот з інформацією по ремонту
Бот прямо у Telegram з доступом до всієї інформації по будівництву промислового приміщення або реконструкції приміщення під пром.: плани робіт, відеокамери, кошториси, оплати, фото, акти та чат об'єкту.
Чат об'єкту для постійного зв'язку
Чат у Telegram, де інженера та виконроби на зв'язку майже цілодобово для вирішення оперативних питань, звітностей, фото та відео по реконструкції, а також обговорення та прийняття рішень.
Едуард
Менеджер проектів

Від чого залежить вартість ремонту промислового приміщення за м2?

Одне з найпопуляріших питань, а скільки коштує ремонт за метр квадратний. І більшість компаній каже, наприклад, 400$/м², але чому це непредметно?
Ми робимо ремонт під ключ більше 15 років, тому давно сформували для себе відповідь на питання про ціну ремонту промислового приміщення. Все залежить від того, що саме Ви хочете робити.
Ремонт пром. приміщення можна зробити, як за 100$/м², так і за 1000$/м². Все залежить від того, який спектр робіт ми плануємо зробити, які проектні рішення використати та які фінішні матеріали закласти.
Саме тому ми індивідуально розраховуємо вартість будівництва промислового приміщення, щоб надати максимально правильну вартість ремонту пром. приміщення за м2, а також скласти повний кошторис, який буде збігатися з фактом.
Безкоштовний розрахунок кошторису
Кожний ремонт чи будівництво - це індівідуальний процес, саме тому ми завжди підходимо окремо до кожного об'єкту, щоб надати максимально розгорнутий кошторис, який буде збігатися с фактом
Партнери нашої будівельної компанії
Відгуки про Реал Капітал Буд
Noble
Засновник
Коли Віталій (Директор компанії REAL) зайшов на об'єкт, у нас зникли питання, бо їхня команда одразу давала відповіді та рішення. Об'єкт був не простий, багато інженерних рішень, багато тонкощів, це реконструкція. Але ми впоралися.
Ерідон Тех
Менеджер з будівництва
Мені набридли ці генеральні підрядники, які за першої складності уникають відповідальності. З REAL я можу навіть не стежити за процесом робіт, бо знаю, що ця команда сама вирішує проблеми.
UNB
Менеджер проекту
Робили з ними ремонт центрального офісу, головна вимога була якість, тому, хоч REAL був трохи дорожчим, ми вибрали їх. Працювали раніше з будівельними компаніями, але REAL – це інший рівень виконання робіт.
Expir Dental
Директор
Вже знали Віталія та компанію REAL, тому вирішили повністю віддати роботи. Думаю, що все вийшло значно краще і швидше, ніж могло бути з різними підрядниками. Могли зекономити пару %, але замість цього зробили без геморою.
Inventor School
Директор
Після першої зустрічі я зрозуміла, що компанія хоче не лише заробити, а й допомогти мені своїм досвідом. Ми зменшили кошториси майже вдвічі завдяки тому, що вибрали альтернативні матеріали від Tarkett.
Добробут
Керівник проекту
Наш генеральний підрядник не справлявся з обсягами, тому шукали компанію, яка б змогла зробити підлогові покриття в одній з клінік. Не помилилися, все було супер. Ще проектні знижки на покриття отримали.
Будівництво промислових приміщень, ремонт промислових приміщень або реконструкція промислового приміщення має свої особливості в порівнянні з стандартним ремонтом офісу. Великі споруди страждають від просідання ґрунтів, а постійні вібрації від обладнання посилують можливість появи тріщин на стінах. Саме тому при проектуванні повинні бути закладені правильні рішення, а при будівництві використані правильні технології.

Ремонт промислових приміщень під ключ, комплексний ремонт приміщень та будівництво промислових приміщень
Всі варіанти ремонту та будівництва промислових приміщень можна умовно розділити на:
1. Ремонт промислових приміщень під ключ
2. Комплексний ремонт приміщень
3. Будівництво промислових приміщень
Велика кількість будівельних команій запевняє замовників, що може виконати комплексний ремонт під ключ, хоча, як правило може лише зробити окремий обсяг робіт під ключ.
Компанія Реал Капітал Буд вже більше 15 років займається будівництвом та ремонтом, саме тому ми можемо виконати ремонт комплексно та під ключ:
- Оздоблення
- Сантехніка
- Електрика
- СКС
- Стелі
- Перегородки
- Вентиляція
- Освітлення
- Кондиціювання
- Підлогові покриття
Саме через це нам довіряють ремонт промислових приміщень топові національні компанії зі списку Forbes: Kernel, Ерідон та інші.

Як формується вартість ремонту промислового приміщення?
Вартість будівництва або ремонту промислових приміщень залежить у першу чергу від проектних рішень та специфіки приміщень. Часто промислові приміщення потребують спеціальних матеріалів, які зроблені для відповідності спеціалізації приміщення. У нас є дуже велика перевага - ми офіційні партнери багатьох виробників, саме тому можемо запропонувати проектні знижки на велику кількість матеріалів.

Щоб почати працювати з нами достатньо залишити заявку або зателефонувати і почати процес безкоштовного розрахунку кошторису або складання проектні - кошторисної документації.